DPS Králova 1742

Celý areál Domu s pečovatelskou službou Králova 1742 je tvořen čtyřmi objekty A, B, C, D a spojovací chodbou E, a je řešen bezbariérově. Objekty A, C, D slouží k ubytování klientů. Je zde 145 bytových jednotek, z toho 118 bytů 1+kk (průměrná velikost 22,5m2) a 27 bytů 2+kk (průměrná velikost 44m2 - 56,5m2). Jedná se o byty I. kategorie s ústředním vytápěním. Ve všech objektech jsou nájemníkům k dispozici prádelny a sušárny, koupelny, společenské a denní místnosti.

Objekt A Objekt C Objekt D

Byt je tvořen obytnou místností, sociálním zařízením (sprcha a WC) a chodbou. Jednotlivé byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a infrazářičem. Ostatní vybavení a zařízení si pořizují obyvatelé samostatně.

Výše nájemného včetně služeb je od od 3000 Kč do 4100 Kč pro 1+kk, 5500 Kč až 6500 Kč pro 2+kk. Do služeb je zahrnuta záloha na studenou a teplou vodu, teplo, elektřina ve společných prostorách, úklid společných prostor, provoz výtahů a poplatek za společnou televizní anténu.

Ostatní služby jako je využití společné prádelny, koupelny si hradí klienti individuálně.

Jídelna Vestibul Vestibul Chodba

Objekt B je objektem pro zajištění technického zázemí areálu DPS. V této budově najdete sídlo příspěvkové organizace Centrum sociálních služeb Tišnov – tzn. kancelář ředitelky CSS, vedoucí pečovatelské služby, zázemí pečovatelek a správu DPS. Dále je zde ordinace praktického lékaře, jídelna, knihovna, kondiční tělocvična, rehabilitace, kadeřnictví a svoje kanceláře zde má také Ošetřovatelská a pečovatelská služba Oblastní Charity Tišnov.

V objektu C je prodejna s potravinami a drogerií.

V objektu D je prodejna se zahradnickým a dárkovým zbožím.

DPS K Čimperku 1812, 1813

Domy s pečovatelskou službou na ulici K Čimperku č.p.1812 a 1813 jsou dva třípodlažní, samostatně stojící ubytovací objekty.

Celkem je zde 60 bytových jednotek, z toho 43 bytů 1+kk (průměrná velikost 32,5m2) a 17 bytových jednotek 2+kk (průměrná velikost 45m2).

DPS K Čimperku 1812 DPS K Čimperku 1812 DPS K Čimperku 1813

Jedná se o byty I.kategorie s ústředním vytápěním. Byt je tvořen obytnou místností, sociálním zařízením (sprcha a WC), chodbou a balkonem nebo lodžií. Jednotlivé byty jsou vybaveny kuchyňskou linkou se zabudovaným dvouplotýnkovým vařičem, digestoří a zrcadlovou skříní v koupelně.

Ostatní vybavení a zařízení si pořizují klienti samostatně.

Výše nájemného včetně služeb je cca 3000 Kč pro 1+kk a 4500Kč pro 2+kk. Do služeb je zahrnuta záloha na studenou a teplou vodu, na teplo, dále elektřina ve společných prostorách, úklid společných prostor,provoz výtahů. Obyvatelé si dále individuálně hradí spotřebovanou elektřinu.

V obou domech jsou nájemníkům k dispozici společné prádelny, vybavené automatickými pračkami,společné koupelny a místnosti pro umístění kol.

©2013 - 2019 Centrum sociálních služeb Tišnov