Nejžádanější služby

Nejžádanější službou v současné době je dovoz obědů přímo do domácnosti klienta. Na výběr je ze tří jídel, z nichž jednou je diabetická dieta, druhou šetřící dieta a třetí variantou strava normální.

Mezi nejžádanější služby patří pravidelné docházky ke klientům, kde pečovatelky pomáhají při:

Klientům, kteří vyžadují komplexnější pomoc také pomůžeme při přípravě a podání stravy (oběda či snídaně) a dohlédneme na podání léků a dodržování diety. Samozřejmostí je také pomoc při osobní hygieně (koupání, pomoc při oblékání, péče o vlasy či nehty - pedikúra, pomoc při používání jednorázových hygienických pomůcek).

Pedikúru poskytujeme v CSS Tišnov, Králova 1742 (bývalý název Penzion) ve druhém patře pavilonu A. Po dohodě lze zajistit pedikúru v přímo domácnosti klienta.

Další z poskytovaných úkonů pečovatelské služby je dovoz (včetně odvozu) k lékaři (Poliklinika Tišnov, Nemocnice Tišnov,zubař...) v lokalitě Tišnova. Je samozřejmě také možné Vás doprovázet a být Vám po tuto celou dobu nápomocni.

Další službou je dohled nad Vaším blízkým, jehož zdravotní stav mu již neumožňuje opustit lůžko nebo bytovou jednotku, po dobu, kdy si potřebujete vyřídit důležité, neodkladné záležitosti na úřadech a ostatních veřejných institucích a chcete mít jistotu, že u Vašeho blízkého je odborná pomoc a podpora v podobě pracovníka pečovatelské služby.

Pokud to zdravotní stav klienta dovoluje, doprovázíme také při vycházkách (možnost také vycházek s pomocí invalidního vozíku),což dává možnost pobavit se s lidmi, které jste již delší čas neviděli a také poohlédnutí se po okolí, co se děje nového.

©2013 - 2019 Centrum sociálních služeb Tišnov