Aktuality

HLEDÁME UKLÍZEČKY

na zástup, brigádu. Informace na tel. 777 707 578 nebo mail info@css-tisnov.cz

Poděkování Markétě Fišové – Prokopové

Koncem července 2018 odchází (snad jen dočasně) z CSS paní Markéta Fišová, dříve Prokopová. Od července 2014, kdy k nám nastoupila, odvedla neuvěřitelný kus práce pro seniory. Jejich výčet by vydal na dosti dlouhý text, takže alespoň: každý týden hodiny cvičení, trénování paměti, tvůrčích dílen, dále nácvik pěveckého sboru, a také příprava společenských akcí, přednášek, besed, a zejména zájezdů, které jsou pod jejím vedením velmi oblíbené a pokaždé plně obsazené. Vždy vše precizně zorganizováno a zajištěno. A že to nebyla jen idylka a procházka růžovým sadem, ale někdy i pořádně stresující situace!
Markéto, děkuji za všechny, které jste svou činností a přítomností v CSS obohatila. Mně osobně se s Vámi vždy skvěle spolupracovalo. Děkuji za výbornou práci, do které jste vkládala kus svého srdce, a na výsledku je to vidět. Každý nástupce to bude mít velmi těžké, dosáhnout laťku, kterou jste nasadila hodně vysoko. Přeji, ať se Vám i miminku daří, a ve zdraví si budete užívat svého nového života.
Ing. Mgr. Jana Wildová, ředitelka

Kontaktní údaje pověřence pro ochranu osobních údajů

Správce osobních údajů, Centrum sociální služeb Tišnov, příspěvková organizace, Králova 1742, Tišnov, zastoupené ředitelkou, jmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů ve smyslu čl. 37 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.
Pověřencem správce je Ing. Petr Šústal, MPA, tel.: 704 426 282, email: petr.sustal@seznam.cz

Upozorňujeme klienty, že srpnový program se z důvodu nemoci ruší. Avizovaná vycházka do Galerie Patriot ani výlet na Pernštejn se nekonají. Děkujeme za pochopení

Hodová taneční zábava

Srdečně Vás zveme na hodovou taneční zábavu, která se bude konat v úterý 25. září 2018 ve 14:00 hodin v jídelně DPS Králova. K poslechu i tanci zahrají manželé Maškovi.

Den otevřených dveří v CSS Tišnov

V úterý 9. 10. 2018 od 9 do 16 hodin, proběhne v rámci Týdne sociálních služeb
Den otevřených dveří na CSS spojený s podzimní výstavou. Budete mít možnost si prohlédnout nejen společné prostory v DPS jako je jídelna, tělocvična nebo knihovna, ale lze nahlédnout také k některým obyvatelům přímo do jejich bytu. Zájemci získají informace o domech s pečovatelskou službou a podmínkách bydlení zde, ale dovědí se také o nabídce pečovatelské služby a o dalších činnostech Centra sociálních služeb Tišnov. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Termíny plavání ve Wellness Kuřim 1. pololetí 2018

Květen - 16.5.2018
Odjezd od Podhorácké restaurace vždy v 11,45 hod. Doprava a vstup: 110,- Kč
V případě nízkého počtu účastníků se v daném termínu nepojede. Kontakty pro bližší informace a přihlašování: Markéta Prokopová (mob.: 730 193 325) nebo osobně v knihovně Centra sociálních služeb Tišnov, Králova 1742

Rozvrh pravidelných aktivit

Rozvrh pravidelných aktivit

Realizace projektu CZ.1.04/3.1.03./A7.00183

Dne 1. 11. 2013 byl v naší příspěvkové organizaci Centru sociálních služeb Tišnov společně s naším partnerem Centrem sociálních služeb Kuřim zahájen projekt „Vzděláváním ke zvyšování kvality pečovatelské služby v Tišnově a Kuřimi" (CZ.1.04/3.1.03./A7.00183), financovaný z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.
Celková částka finanční podpory činí 1 085 694,40 Kč a realizace projektu je plánována do 30. 6. 2015.
Partnerství obou organizací vyplynulo z dlouhodobé spolupráce a také z nízkého počtu zaměstnanců, díky němuž by organizace nenaplnily jednotlivé kurzy samostatně.

Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov

Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov

Rekonstrukce všech objektů CSS Tišnov byla dokončena.

Více fotografií naleznete v průběžně aktualizovaných fotoalbech zde:
Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov - Objekt A.
Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov - Objekt B.
Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov - Objekt C.
Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov - Objekt D.
Zateplení Centra sociálních služeb Tišnov - Objekt E.

Centrum sociálních služeb Tišnov, příspěvková organizace, IČO 28334949
Tišnov, Králova 1742, Tišnov 66601
tel. 549 410 301- 4, fax. 549 410 308, e-mail: info@css.tisnov.cz

Hlavním účelem příspěvkové organizace Centrum sociálních služeb Tišnov je

Příspěvková organizace při naplňování svého účelu může zajišťovat kulturně společenskou a zájmovou činnost tišnovským seniorům a osobám se zdravotním postižením, v zájmu zachování a rozvoje jejich schopností a zapojení do společenského života.

Příspěvková organizace zajišťuje pro tišnovské seniory a osoby se zdravotním postižením silniční motorovou dopravu pro odvoz k lékaři, do nemocnice, na úřady, apod.

Příspěvková organizace může vykazovat i další hospodářskou činnost v souladu se zákonem č. 250/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů. Je oprávněna provozovat pedikúru


Centrum sociálních služeb

Prostřednictvím pečovatelské služby pomáháme seniorům a zdravotně postiženým občanům žít běžným způsobem života v domech s pečovatelskou službou nebo v jejich přirozeném sociálním prostředí u svých rodin. Podporujeme své uživatele v zachovávání vazeb na své přirozené prostředí, své blízké a přátele. Nabízíme ohleduplný, trpělivý, odborný a profesionální přístup všech našich pracovníků.

©2013 - 2018 Centrum sociálních služeb Tišnov